NAC BREDA Supportersvereniging

Foto bij wedstrijd aankondiging op facebook !

Geplaatst op: 13 januari 2021

Beste supporter,

Wekelijks zien jullie een post voorbij komen op de wedstrijddag van onze mooie club op facebook van de supportersvereniging. We kiezen dan telkens een leuke foto van een van de spelers uit die we bewerken in die post. Omdat we onze leden inmiddels al een tijdje niet meer hebben kunnen begroeten in ons mooie supportershome, leek het ons een leuk idee om elke wedstrijd aankondiging niet een foto van een speler te gaan gebruiken, maar van een van onze leden. Heb jij een leuke foto van jezelf, (als het kan in een NAC gerelateerd tenue ) stuur deze dan naar ons in een persoonlijk bericht. Wekelijks gaan we er dan een uitzoeken die we gaan gebruiken in de post. Als voorbeeld hebben we een foto gebruikt van de 13-jarige Nick van Beeck uit Breda. Nick is al jaren lid van de SV en is bijna elke wedstrijd in het home te vinden zowel voor als na de wedstrijd.Als je minderjarig bent laat dan je ouders toestemming geven voor plaatsing op facebook.

We zouden het heel leuk vinden om een toffe foto van jou te mogen ontvangen die we kunnen gebruiken voor onze aankondiging!!